0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFSpausdintiEl.paštas
Obuolių vyno gamybos rinkinys

Vyno gamybos rinkinys skirtas iš obuolių sulčių pasigaminti obuolių vyno

Kaina: 6,90 €
Aprašymas

Vyno gamybos rinkinys skirtas iš obuolių sulčių pasigaminti obuolių vyno. Rinkinio sudėtis - yra daugelio metų sukauptos patirties produktas, padėsiantis pasigaminti 25 litrus nuostabaus obuolių vyno.

Obuolių vyno gamybos rinkinį sudaro sudedamosios dalys  kokybiškam vynui pasigaminti. Papildomai jums reikės obuolių sulčių, cukraus, jei vaisiai ne pakankamai saldūs ir fermentacijos talpų.

Sudėtyje yra net 8 pakeliai:

  • Fermentas Distizym FM-TOP
  • Maistinė medžiaga Vitamon Combi Erbslöh
  • Sausos vyno mielės Freddo F3 Erbslöh
  • Silicio dioksido zolis Klar-Sol 30 Erbslöh
  • Skysta želatina Erbigel Erbslöh
  • Kadifit® Erbslöh
  • Vinosorb neu Ersbloeh
  • Amerikietiško ąžuolo drožlės Vid. Skrudinimo

Kodėl verta pirktį šį vyno gamybos rinkinį:

Jei esate pradedantysis vyndarys, šis rinkinys idealiai tiks jums, nes nusipirkę, pakuotėje rasite supaprastintas vyno gamybos instrukcijas ir pagrindinius patarimais, kurie padės išvengti vyno gamybos klaidų.

Jei norite nustebinti pažįstamą vyndarį, šis rinkinys būtų jam ideali dovana, nes rinkinį sudaro produktai, pagaminti Vokietijos įmonės Erbloeh Geisenheim AG, kuriuos naudoja profesionalūs vyndariai, tik supakuoti į mažesnes pakuotes.

Jei esate jau gaminęs vyną ir išmanote vyno gamybos procesą, išbandykite šį rinkinį ir suprasite kokią vertę jis turi. Visų svarbiausia, kad profesionalios medžiagos pritaikytos konkrečiam kiekiui sulčių. Pasigaminus vyną, nelieka neišnaudotų priedų likučių, kurie su laiku gali sugesti.

Išlaikius gamybos instrukcijoje surašytas sąlygas, vynas bus pagamintas per maždaug 30 dienų.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Mindaugas  (Sekmadienis, 2020-10-11)
Įvertinimas:
 
Kažkas blogai su gamybos aprašymu.Pusės 6 pokelio turinio pradžioje geriau nepilti, nes po jo supiltos mielės žūsta ir fermentacija nevyksta. Ir labai abejoju kad reikia mielėms vandenį įkaitinti iki +39, juk prie + 35 mielės sudega. Sugadinau 2 rinkinukus ir išpyliau lauk 50 litrų sulčių kol tai supratau.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai peržiūrėta