0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFSpausdintiEl.paštas
"Ultrafill - Keg King" butelių pripildytojas

„Ultrafill“ iš „Keg King“ leidžia lengvai perpilti alų iš statinės į butelius paprastai, naudojant priešslėgio užpildą.

Vieneto kaina (vnt.): 69,95 €
Aprašymas

„Ultrafill“ yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl paprastas priešslėgio butelio užpildymas tiesiai iš čiaupo sistemos ar statinės, nereikia pirkti papildomų dalių dujų sistemos atjungikliui pritvirtinti.

Skirtingai nuo kitų čiaupo montavimo užpildų, kuriuose naudojami įstumiami adapteriai užpildui pritvirtinti prie čiaupo, „Ultrafill“ įsisuka tiesiai į vietą Ultratap maišytuvo purkštuko sriegiuose, užtikrinant geresnį, mažiau ribojantį srautą iš čiaupo į užpildymo įrenginį.

Unikali „Ultrafill“ dujų paleidimo sistema suteikia vartotojams labai tvirtą nerūdijančio plieno įjungimo / išjungimo jungiklį, skirtą išvalyti ir padidinti slėgį butelio viduje. Kitose čiaupų užpildymo sistemose naudojami netikslūs spyruokliniai mygtukai, kurie prateka ir leidžia vartotojui spėlioti, koks yra vidinis slėgis butelyje.

Kiekvienas „Ultrafill“ turi slėgio mažinimo vožtuvą su pažymėtais PSI žingsniais, todėl naudotojams tereikia vieną kartą nustatyti slėgį, kad būtų pasiektas tinkamas užpildymo greitis ir vidinis slėgis, kad būtų sumažintas putų susidarymas ir būtų efektyvesnis butelių pildymo darbas.

Neseniai peržiūrėta