0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFSpausdintiEl.paštas
"StillSpirits EZ Inline Filter" filtravimo sistemėlė

Greitas, švarus, paprastas naudoti.

Kaina: 19,95 €
Aprašymas

Greitas, švarus, paprastas naudoti. Specialiai sukurtas maksimaliam alkoholio ar vandens valymui. Unikali „EZ“ filtro kasetė pagaminta iš specialiai suformuoto anglies mišinio, kuris užtikrina maksimalų našumą. Šis anglies mišinys buvo pasirinktas su porų dydžiais, idealiai tinkančiais pašalinti distiliuoto spirito priemaišas ar nepageidaujamas chemines medžiagas iš vandens ir yra greitas, švarus ir paprastas naudoti. Kiekviena kasetė tinka alkoholio partijai iš 25 litrų talpos arba 300 litrų vandens perfiltruoti.

Naudojimas:

1. Įmirkykite „EZ Inline Filter“ anglies kasetę į stiklinę švaraus vandens, kol kasetė bus visiškai panardinta ir iš jos nebekils oro burbuliukai. Tai būtina norint pašalinti mineralines druskas iš anglies ir išplauti visas anglies dulkes. Tai turėtumėte padaryti su kiekviena nauja kasete.

2. Prijunkite filtrą prie čiaupo, esančio rezervuare (nepridedamas), naudodami trumpą žarnelę (šį idealiai tinka). Žarnelė neturėtų būti ilgesnė nei 1 m.

3. Uždarykite čiaupą ir įpilkite filtruojamą skystį į rezervuarą.

4. Jei filtruojate spiritą, švariu vandeniu sureguliuokite alkoholio kiekį, kad būtų mažiau 50%. Patikrinkite tai spirito refraktometru arba alkoholio matuokliu.

5. Atidarykite čiaupą ir leiskite spiritui praeiti per filtrą į surinkimo indą.

Susijusios prekės

Neseniai peržiūrėta