0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFSpausdintiEl.paštas
Reguliuojamas salyklo traiškytuvas Brewferm "Grain Gorilla Pro"

Tobulesnis salyklo traiškymas su 3 ritinių „Grain Gorilla Pro“. Didesnis, geresnis, žvėriškesnis nei bet kada. Lengvai sutraiškysite iki 100 kg/val. 3 ritinėliai susmulkins jūsų salyklą, kad būtų pasiektas maksimalus efektyvumas. - Reguliuojami ritinėl

Kaina: 199,95 € 209,95 €
Aprašymas

Tobulesnis salyklo traiškymas su 3 ritinių „Grain Gorilla Pro“. Didesnis, geresnis, žvėriškesnis nei bet kada. Lengvai sutraiškysite iki 100 kg/val. 3 ritinėliai susmulkins jūsų salyklą, kad būtų pasiektas maksimalus efektyvumas.

- Reguliuojami ritinėliai.
- Tikslesnis ir lengvai įskaitomas ritinėlio tarpo matavimo žymėjimas.
- Malimo metu malūnas nejuda.
- Galimas šlapias malimas.
- Didelis našumas: iki 100 kg/val. (malant rankiniu būdu)

Šiame profesionaliame salyklo malūne yra 3 ritiniai, kurie leidžia susmulkinti salyklą tiksliai taip, kaip norite. Dėl patogių rankenėlių šone galite lengvai, akimirksniu ir tiksliai sureguliuoti malūno volų tarpus. Ant salyklo malūno galinės pusės 2 juodos atramos garantuoja, kad malimo metu salyklo malūno nustatymai išliks tokie patys.

Salyklo malūno bunkeris ir korpusas yra pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio, todėl salyklo malūnas yra itin tvirtas. Didelis 8 litrų bunkeris reiškia, kad jo nereikia nuolat pildyti. Platus malūno volas leidžia malti rankiniu būdu iki 100 kg salyklo per valandą. Salyklo malūno gofruota plieninė dugno plokštė užtikrina reikiamą stabilumą ir užtikrina, kad salyklo malūną būtų galima lengvai pritvirtinti prie surinkimo dėklo. Kartu su apsauginėmis grotelėmis virš ritinėlių tai leidžia visada saugiai ir efektyviai malti.

- Reguliuojami ritinėliai: naudodamiesi patogiomis šoninėmis rankenėlėmis pasirinkite idealų tarpą tarp ritinių; ritininis tarpas reguliuojamas nuo 0,6 mm iki 2,5 mm.
- Tikslesnis ir lengvai skaitomas ritinėlio tarpo matavimas tiek mm, tiek coliais.
- Unikalus, tvirtas ir visų pirma labai praktiškas metalinis pagrindas leidžia lengvai pastatyti ir užspausti salyklo malūną ant beveik bet kurio iki 35 cm skersmens indo.
- Įrengti nerūdijančio plieno ritinėliai = galima malti šlapiu būdu.
- Didelė talpa dėl specialios gofruotos plokštės; iki 100 kg/val.
- Didelis bunkeris: 8 l
- Veleno skersmuo: 10 mm
- Šešiakampis galas ant veleno, skirtas prijungti prie grąžto
- Volelio matmenys: 3,5 x 3,5 x 15,0 cm
- 3 metų garantija

Neseniai peržiūrėta