0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFSpausdintiEl.paštas
RAPT Pill - „Wifi-Bluetooth“ hidrometras ir termometras

Stebėkite fermentaciją su „Rapt Pill“ hidrometru ir termometru.

Vieneto kaina (vnt.): 69,99 €
Aprašymas

„RAPT Pill“ yra hidrometras ir termometras viename, įtaisas leidžiantis realiuoju laiku registruoti tankį ir temperatūrą „Wi-Fi“ ar „BlueTooth“ ryšiu. Tai patogiai atliksite naudojant mobiliąją programėlę.

"RAPT Pill" tinkamas naudoti su dauguma standartinių fermentacijos indų, "Cornelius" statinių, nerūdijančio plieno bei slėginių fermenterių.

Galite akimirksniu nuskaityti ir įrašyti tankį bei temperatūrą naudodami RAPT mobiliąją programėlę savo "Android" ar "Apple iPhone/iPad" išmaniajame įrenginyje arba naudodami "RAPT IoT" šakotuvą savo Windows ar Mac kompiuteryje.

Dizainas

"RAPT Pill" korpusas turi daug privalumų, palyginti su kitais belaidžiais hidrometrais, tokius kaip:

  • Pagaminta iš tvirto nailono 12 be BPA ir poliketono (POK). Skaidraus Nylon 12. Polyketono plastikas yra tinkamas sąlyčiui su maistu. FDA patvirtintas, BPA (ir be kitų rūšių bisfenolio). Jose taip pat nėra plastifikatorių ir ftalatų. Juose taip pat nėra endokrininę sistemą ardančių medžiagų, todėl tai yra daug geresnis pasirinkimas nei polikarbonatas, naudojamas kituose gaminiuose. Nailonas 12 ir POK taip pat yra atsparūs aukštai temperatūrai, chemiškai atsparūs ir itin tvirti.
  • Didesnė ergonomika. RAPT piliulės forma buvo sukurta taip, kad būtų patogiau naudoti, palyginti su kitais belaidžiais hidrometrais, todėl piliulė atsiskiria į dvi dalis ties piliulės vidurio linija, o ne atsukant sunkiai nuimamą galinį dangtelį.
  • "RAPT Pill" neturi atviro sriegio, kuris padidintų vandens pralaidumą ar infekcijos riziką. 
  • Didesnis "RAPT Pill" korpusas, palyginti su kitais belaidžiais hidrometrais, reiškia, kad gravitacijos registravimas yra mažiau jautrus krauzeno, apynių ar fermentacijos CO2 burbuliukų įtakai.
Baterijos ilgaamžiškumas

Įtaisas turi ilgą akumuliatoriaus veikimo laiką ir gali veikti 2–5 mėnesius tarp įkrovimų naudojant „Wi-Fi“. Jei naudojate tik „Bluetooth“, baterija gali veikti metus ar daugiau, kol ją reikės įkrauti. „RAPT Pill“ plokštėje yra USB-C įkrovimo lizdas, leidžiantis greitai įkrauti iš bet kurio USB-C kabelio.

Baterijos krovimo rekomendacijos:
  • 60 min. telemetrijos dažnis: 1,5 metų
  • 30 min. telemetrijos dažnis: 9,5 mėnesio
  • 15 min. telemetrijos dažnis: 5 mėnesiai
Pastaba: tai numatytasis telemetrijos dažnis - 60 min. Taigi, jei nepakeisite nustatymų, baterija turėtų veikti maždaug 1,5 metų.

Specifikacija

Išmatavimai: 37 mm x 125 mm – pakankamai kompaktiškas, kad tilptų beveik bet kur!
USB-C  įkrovimo kabelis į komplektaciją neįeina.Susijusios prekės

Neseniai peržiūrėta