0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFSpausdintiEl.paštas
FLOAT - „Wifi“ hidrometras ir termometras

Stebėkite fermentaciją internete visur su „Float“ hidrometru ir termometru.

Vieneto kaina (vnt.): 79,95 € 119,95 €
Aprašymas

Susipažinkite su „Float“! „Float“ stebi jūsų fermentacijos aktyvumą, temperatūrą ir SG. Nebereikia atskirų termometrų, pavyzdžių ėmimo, kad išmatuoti tankį, viską matote savo telefone. Korpusas pagamintas iš sąlyčiui su maistu tinkamų medžiagų, palaiko „WiFi“ ryšį ir turi lengvai įkraunamą bateriją.

Matavimo duomenys gali suteikti jums daug informacijos apie jūsų gaminamą gėrimą. Tai gali parodyti jums, kai jūsų fermentacija nebeaktyvi, kad galėtumėte išgelbėti alų. Taip pat galite naudoti temperatūros duomenis, kad stebėtumėte temperatūros svyravimus ir prireikus ją pakoreguotumėte. Be realaus laiko duomenų, „Float“ duomenis galima naudoti norint patikrinti senesnių alaus virimų duomenis, kad būtų galima juos iš naujo pagaminti. Naudodamiesi „My Brewbrain“ paskyra, galite stebėti savo virimus visur! Eksportuokite savo duomenis arba pažiūrėkite, ką verda kiti žmonės. Lengvai susiekite savo duomenis su kitais įrankiais, tokiais kaip „Brewfather“ ir „Grainfather“. „Float“ gali jums padėti pateikdamas duomenis apie savo aktyvų alų, bet kada ir bet kur.

- Stebėkite fermentaciją internetu su „Float“ hidrometru ir termometru.
- Kiekvienos fermentacijos metu stebima temperatūra ir SG pokytis.
- Fermentuokite nesijaudindami ir žinokite, kada fermentacija bus baigta.
- Kiekvienas „Float“ sukalibruotas laboratorinėmis sąlygomis (nuo 0.970 iki 1.200, tikslumas ± 0.006 SG), todėl papildomai nereikės kalibruoti. Neišiminėkite vidinės plokštės, nes tokiu atveju kalibracija gali nusimušti.

„Float“ prisijungia prie jūsų „WiFi“ tinklo ir visus matavimus saugo asmeninėje „my.brewbrain.com“ paskyroje. Įdėkite plūdę į savo fermentatorių ir tiesiogiai stebėkite savo fermentaciją. Naudodamiesi nemokama paskira, visada galite peržiūrėti savo ankstesnius matavimus.
„Float“ jungiasi prie įprastų „WiFi“ tinklų. Bateriją įkraunama naudojant mikro USB laidą. Valykite „Float“ tomis pačiomis priemonėmis, kokiomis naudojate valydami kitus indus.

Naudokite „Float“ tik temperatūroje nuo +1 iki +40 C.

My.brewbrain.com“ platformoje galite perduoti savo duomenis „Grainfather“ ir „Brewfather“ platformoms.

Žemiau pateikiamos nuorodos, jei norite gauti daugiau informacijos:

Specifikacijos - https://static.brewbrain.nl/float/specifications.pdf
Pajungimo vadovas - https://static.brewbrain.nl/float/FLOATMANUAL.pdf
DUK - https://my.brewbrain.nl/FAQ
Vadovas ir specifikacijos https://brewbrain.com/support/

Susijusios prekės

Neseniai peržiūrėta

FLOAT - „Wifi“ hidrometras ir termometras
-40 €