0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFSpausdintiEl.paštas
"Hazy IPA" alus 2,5 kg

Gaivus ir išraiškingas "Hazy IPA" su atogrąžų, citrusinių ir kaulavaisių natomis, subalansuotas, vidutinio kartumo. Spalva - migloto aukso su balta puta.

Kaina: 33,50 €
Aprašymas

Gaivus ir išraiškingas "Hazy IPA" su atogrąžų, citrusinių ir kaulavaisių natomis, subalansuotas, vidutinio kartumo. Spalva - migloto aukso su balta puta.

"Mangrove Jack's Limited Edition Craft Series" alaus rinkiniai buvo sukurti taip, kad atitiktų naujausias ir geriausias alaus tendencijas, pristatant naujus ir įdomius stilius. Kiekvienas ribotas leidimas yra kruopščiai sukurtas ir siūlo unikalią ir įdomią alaus gaminimo patirtį.

Maišelyje yra du skyriai. Viena pusė kruopščiai nuplaunama azotu ir šaltai pripildyta skanaus, apynių salyklo ekstrakto, kuris buvo specialiai parinktas taip, kad atitiktų kiekvieną unikalų alaus stilių. Kitoje pusėje yra instrukcijos, kruopščiai atrinkta "Craft Series Yeast" mielių padermė, pritaikyta pagal pasirinktą stilių, ir, priklausomai nuo rinkinio, paketėlis, kuriame gausu aromatinių sausų apynių, kad pripildytų alų dar daugiau skonio ir aromato.

Sukurti, kad atitiktų šiuolaikinio alaus reikalavimus, šie maišeliai užtikrina lengvą gaminimo procesą, nepakenkiant skoniui. Naudodamiesi lengvai vykdomomis instrukcijomis ir iš anksto išmatuotais ingredientais, aludariai gali jaustis drąsiai, o tai reiškia, kad jiems patinka gaminti tiek pat, kiek ragauti.

Pasigaminsite 18 L alaus.

ABV (Alkoholio) - apie 6,8%.

Kartumas - IBU 30-38.

Kartumo įvertinimas - 3/5.

Spalva – miglotai auksinė.

Įeina: "M66 Hophead Ale" alaus mielės 10 g.

GRYNASIS SVORIS: 2,5 kg.

Papildomai reikės: 1 kg gliukozės arba 1,2 kg salyklo ekstrakto arba 1,4 kg alaus rinkinio pagerintojo.


Rinkinio pakuotė susideda iš dviejų skyrių. Viename – specialiai atrinkti skysti salyklų ekstraktai iš geriausių Europoje alaus daryklų. Kitame - aukštos kokybės mielės, skirtos suteikti alui geidžiamą skonį. Visi mūsų alaus gamybos rinkiniai talpinami ne skardinėse, bet žemoje temperatūroje supilami į maišelius – tokiu būdu išsaugome skonius ir kvapus, kurie prarandami konservuojant skardinėse.

Neseniai peržiūrėta

"Hazy IPA" alus 2,5 kg
Nauja