0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFSpausdintiEl.paštas
Grainfather G70

Originali virimo sistema dabar dar didesnė ir geresnė!

Kaina: 1 699,00 € 1 749,00 €
Aprašymas

Kaip ir „Grainfather G30“, G70 bus tikras jūsų benražygis ir pagalbininkas gaminant alų iš salyklo. Dėl padidintos iki 70 litrų talpos, namų aludariai dabar gali gaminti daugiau alaus, o komercinės alaus daryklos dabar turi puikiai tinkantį įrenginį bandomiesiems virimams atlikti. Ši sistema taip pat turi išmanųjį valdiklį su belaidžiu ryšiu, kad būtų galima gaminti alų nuotoliniu būdu. G70 suteikia jums viską, ko jums reikia, kompaktiška sistema kurią galima naudoti praktiškai bet kur.

Funkcijos:

- Išmanusis valdymas su įmontuotu belaidžiu ryšiu

Belaidis valdymas, suteiks jums galimybę, mobilujį įrenginį naudoti kaip nuotolinį valdymo pultą. Prisijungę prie „Grainfather“ programos, galite naudoti receptų kūrimo programą bei kitas patogias skaičiuokles. Programą taip pat galite naudoti norėdami automatizuoti misos virimo laikus, salinimo rėžimus.

Jūs neprivalote naudoti savo mobiliojo prietaiso kaip nuotolinio valdymo pulto. Jei norite valdyti rankiniu būdu, išmanusis valdiklis turi spalvotą skystųjų kristalų ekraną su magnetiniu tvirtinimu, todėl jį lengva naudoti ir žiūrėti iš visų pusių.

- 70L talpa


Tai iki šiol didžiausias „Grainfather“. Pasiekite maksimalų 60 L išverdamo alaus kiekį. Naudojant maksimalų salyklo kiekį pasieksite iki 7.5% ABV, 60 L alaus. Puikiai tinka namų aludariams, norintiems pasidaryti daugiau alaus, arba komercinėms alaus darykloms, atlikti bandomiesiems virimams.

- Maksimali 17 kg salyklo krepšio talpa

G70 yra skirtas dideliems salyklo kiekiams, kurių kiekis gali būti iki 17 kg.

- PID šildymo valdymas

Ši savybė leidžia gaminti geresnį alų. Tiksliai kontroliuojama vidutinė temperatūra leis tiksliau atkartoti receptus. Esant dideliam kaitinimo elementui, dengiančiam 80% viso paviršiaus, šildymas yra žymiai efektyvesnis, sumažeja pridegimu galimybė. Taip pat integruoti automatiniai šilumos jutikliai ir apsauginis išjungiklis, apsaugantys nuo „sauso“ virimo.

- CIP galimybė

Valymas po alaus darymo dar niekad nebuvo toks greitas ir lengvas. G70 turi tik keletą nuimamų detalių, kurias reikia išplauti. Kiekviename G70 yra valymo filtras, kurį galite įdiegti prireikus. Tiesiog įpilkite valymo tirpalo, pracirkuliuokite vandenį per prietaisą ir leiskite jam nutekėti.

- Didelis priešsrovinio tekėjimo misos aušintuvas

Kaip ir G30, G70 taip pat komplekte turi priešsrovinio srauto misos aušintuvą. Norint pasiekti panašų aušinimo laiką, dabar G70 aušintuvas taip pat yra didesnis ir komplektuojamas su galingesniu siurbliu. Jis vis dar turi du prijungimo taškus - vieną „Grainfather“ ir kitą jungtį šalto vandens čiaupui. Kai aušintuvas bus prijungtas, misa bus perpumpuojama per vidinę vario ritę, o šaltas vanduo bus pumpuojamas per išorinę pusę priešinga kryptimi, užtikrinant greitą ir efektyvų misos vėsinimą. Atvėsinta misa pumpuojama tiesiai į švarų, sterilų fermenterį. Šis aušinimo ir perpilimo būdas sumažina užkrato galimybę.

- Valcuotos mentalo tinklelių kraštinės ir didelis dviejų pakopų apynių filtras


Nebereikia silikoninių tarpinių. Dabar abu salyklo tinkleliai turi valcuotą kraštą su lygia apdaila, todėl yra tvirtesni ir lengvai montuojami

Dviejų pakopų apynių filtras suteikia didelį paviršiaus plotą, leidžiantį pridėti apynių iki 1,5 kg, o tai taip pat sumažina siurblio apkrovą ir užsikimšimus.

- Integruotas misos lygio stebėjimo stiklas

Per integruotą misos lygio stebėjimo stiklinį šoninį stulpelį lengva kontroliuoti vandens lygi tekinimo metu. Užuot bandę nuspėti puode esamo skysčio lygį, galite patogiai tekinti, kol pasieksite reikiamą virimui misos tūrį. Tai taip pat lengva valyti po kiekvieno užvirimo. Stiklinis vamzdelis lengvai pakeičiamas metaliniu strypu, per kurį recirkuliuoja valymo skystis.

- Misos recirkuliacijos žarna ir strypas

Dėl patogios konstrukcijos, mentalo recirkuliacijos žarną lengva montuoti ir nuimti, todėl salinimas yra efektyvesnė. Tai taip pat pagerina šildymo efektyvumą, nes recirkuliacijos žarna yra laikoma po stikliniu dangčiu.

- Palaikymas

Esame atsidavusi ir išmananti komanda, kuri aistringai nori padėti klientams maksimaliai išnaudoti savo sistemos galimybes. Mes galime padėti jums bet kokiose su alaus darymu susijusiose užklausose, kad ir kokios jos būtų. Taip pat esame įsitikinę, kad su mūsų produktais pasieks puikių rezultatų tiek namų, tiek profesionalūs aludariai. Štai kodėl kiekvienam G70 modeliui suteikiama „Grainfather“ 3 metų garantija.


Instrukcijos online anglų kalba.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Linas  (Sekmadienis, 2020-02-09)
Įvertinimas:
 
Veikia viskas idealiai.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai peržiūrėta

Grainfather G70
-50 €
1 699,00 € 1 749,00 €