0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

There are no products in your cart

Categories

PDFPrintE-mail
Sidro gamybos rinkinys iš savo sulčių

Sidro gamybos rinkinys skirtas iš obuolių ar kriaušių sulčių pasigaminti sidro.

Price: 6,50 €
Product Description

Sidro gamybos rinkinys skirtas iš obuolių ar kriaušių sulčių pasigaminti sidro. Rinkinio sudėtis - yra daugelio metų sukauptos patirties produktas, padėsiantis pasigaminti 25 litrus nuostabaus sidro.

Sidro gamybos rinkinį sudaro privalomi gamybos priedai kokybiškam sidrui pasigaminti, papildomai jums reikės obuolių ar kriaušių sulčių ir fermentacijos talpų.

Sudėtyje yra 6 pakeliai:

  • Fermentas Fructozym® Flot
  • Maistinė medžiaga Vitamon Combi Erbslöh
  • Sausos vyno mielės CHA
  • Taninai Tannivin® Galléol
  • Kadifit® Erbslöh
  • Amerikietiško ąžuolo drožlės Vid. Skrudinimo

Kodėl verta pirktį šį sidro gamybos rinkinį:

Jei esate pradedantysis vyndarys, šis rinkinys idealiai tiks jums, nes nusipirkę, pakuotėje rasite supaprastintas sidro gamybos instrukcijas ir pagrindinius patarimus, kurie padės išvengti sidro gamybos klaidų.

Jei norite nustebinti pažįstamą vyndarį, šis rinkinys būtų jam ideali dovana, nes rinkinį sudaro produktai, pagaminti Vokietijos įmonės Erbloeh Geisenheim AG, kuriuos naudoja profesionalūs vyndariai, tik supakuoti į mažesnes pakuotes.

Jei esate jau gaminęs sidrą ir išmanote sidro gamybos procesą, išbandykite šį rinkinį ir suprasite kokią vertę jis turi. Visų svarbiausia, kad profesionalios medžiagos pritaikytos konkrečiam kiekiui medaus. Pasigaminus sidrą, nelieka neišnaudotų priedų likučių, kurie su laiku gali sugesti.


Customer Reviews
Customer Reviews:

There are yet no reviews for this product.
Please log in to write a review.

Login

Neseniai peržiūrėta