0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

There are no products in your cart

Categories

PDFPrintE-mail
„Grainfather Conical Fermenter Pro“ konusinis fermenteris 30 L

„Grainfather Conical Fermenter Pro“ suteikia aludariams profesionalią fermentacijos kontrolę, kaip komercinėse alaus daryklose!

Price: 619,00 €
Product Description

„Grainfather Conical Fermenter Pro“ konusiniame fermenteryje įmontuotas belaidis valdymas, todėl jūs galite valdyti ir stebėti fermentaciją iš bet kur!

„Grainfather Conical Fermenter Pro“ suteikia aludariams profesionalią fermentacijos kontrolę, kaip komercinėse alaus daryklose! „Grainfather Conical Fermenter Pro“ leidžia valdyti įrenginio šildymą (ir aušinimą naudojant „Glycol Chiller“ ar aušinimo siurblio rinkinį), išpilti mieles, paimti mėginius ir perpilti misą per mūsų naujovišką dviejų funkcijų vožtuvų dizainą.

„Conical Fermenter Pro“ suteikia aludariams daugiau lankstumo ir laisvės fermentacijos metu nei bet kada anksčiau! Prijunkite įmontuotą belaidį valdiklį prie interneto ir „Grainfather“ programos, pridėkite fermentacijos stebėjimo įtaisus ir valdykite / stebėkite fermentaciją iš bet kur!

FUNKCIJOS:


Dvigubos sienelės: nerūdijančio plieno dvigubos sienelės užpildomos storu putų poliuretano sluoksniu izoliacijai. Tai palaiko misą pastovioje ir stabilioje temperatūroje, o išorės aplinkos pokyčiai daro minimalią įtaką.

Integruotas švelnus šildymas: 30 W, 12 V kaitinimo elementas yra fermentatoriaus ertmėje tarp išorinio korpuso ir kūgio. Skirtingai nuo standartinių kaitinimo elementų/šaltinių, kurie tiesiogiai šildo skystį, šis šilumos šaltinis yra skirtas šildyti aplinką tarp fermentatoriaus sienų, o tai savo ruožtu šildo skystį. Fermentatorius veikia kaip dirbtinė aplinka, kurią galima kaitinti, o tai reiškia, kad temperatūra pakyla tolygiai ir kontroliuojant, o tai mielėms yra daug geriau.

Integruota aušinimo įvorė: nerūdijančio plieno aušinimo įvorė, suvirinta ant vidinės fermentatoriaus sienos, yra tarp dviejų nerūdijančio plieno sienelių. Prijungus prie glikolio aušintuvo (parduodamas atskirai) arba aušinimo siurblio rinkinio, aušinimo skystis eina per šią įvorę, atvėsindamas nerūdijantį plieną, kuris fermentatoriuje tolygiai atvėsina alų. Kadangi tai paslėpta, nereikia valyti ar dezinfekuoti - tai tikra tokio masto fermentatoriaus naujovė.

Valymas be rūpesčių: „Grainfather Conical Fermenter Pro“ interjeras yra lygus, be priedų, tokių kaip aušinimo ritės ar mėginių ėmimo vožtuvai. Tai palengvina valymą ir sumažina infekcijos riziką.

Auksinis kampas: kūginė fermentoriaus forma būdinga profesionalioms alaus darykloms. Mūsų kūgio formos „auksinis kampas“ yra 60º. Tai yra optimalus kampas mielėms ir nuosėdoms nukristi iki kūgio dugno, nelipant prie šonų.

Dvigubo vožtuvo čiaupas: viskas viename vožtuve palengvina mielių išleidimo, perpilymo ir mėginių ėmimo procesą. Mėginiai imami ir perpilama per įleidimo angą virš nuosėdų linijos, leidžiančią gauti skaidrų alų be nuosėdų. Lengvai surinkite mieles žemiau nuosėdų linijos su tuo pačiu unikaliu vožtuvu pernaudojimui. Novatoriškas vožtuvo dizainas leidžia naudoti šį dvigubą funkcionalumą ir reiškia mažiau valymo.

„Conical Fermenter Pro“ valdiklis: naudodami įmontuotą belaidį valdiklį, galite jį prijungti prie interneto ir „Grainfather“ programos, pridėti fermentacijos stebėjimo prietaisų ir valdyti / stebėti fermentaciją iš bet kur. Tiksliai nustatykite temperatūrą ir netgi pridėkite temperatūros grafiką / profilį. Galite nustatyti iki keturių profilių su penkiais atskirais etapais.

Palaikymas: Kiekvienam „Grainfather Conical Fermenter Pro“ suteikiama 3 metų garantija.


*** Jums gali tekti įsigyti papildomų aušinimo jungčių rinkinių, jei su „Glycol Chiller“ naudojate daugiau nei vieną fermentatorių. Jei norite reguliuoti temperatūrą nenaudodami „Glycol Chiller“, pasirinkite aušinimo siurblio rinkinį.Peržiūrėkite „Conical Fermenter Pro“ instrukcijas internete

Neseniai peržiūrėta