0
LithuanianEnglish (United Kingdom)

There are no products in your cart

Categories

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

There are no products in your cart

Atsiskaitymo būdai

Atsiskaitymo būdai


Paprastu bankiniu pavedimu
Bei grynais pinigais arba banko kortele mūsų biure arba kurjeriui pristačius prekes Jums į namus

Arba per PayPal mokėjimų sistemą

Facebook new

PDFPrint
Apynių aliejų ekstraktai TNS feed

Kompanija "Totally Natural Solutions" (TNS) apynių aliejų esktraktus gamina tik iš apynių spurgų. Aromatų ir skonių išgavimo procesas 100% natūralus, nenaudojant jokių cheminių tirpiklių ar kitų priedų. Plačiau apie gamintoją ir produktus.

Čia pateiksime tik dalį "Totally Natural Solutions" siūlomų aromatų. Dėl platesnio asortimento ir tiekimo galimybių lauksime jūsų užklausų.

Kokia yra dozės norma?

Pradėkite nuo mažiau. „HopInspiration®“ produktai yra labai koncentruoti. Prieš dozuodami produktus į komercines partijas, dozuokite atsargiai ir atlikite bandymus ant mažesnių kiekių. Dozavimas priklausys nuo alaus stiliaus ir alaus gamintojo pasirinkimo. Paprastai siūlome:„Lager“/„Pale“/„Light“ alaus stiliai: dozė turi būti 10–20 g/hl ir didinama pagal norą. IPA, kiti stipriau apyniuoti alaus stiliai: dozė 30–40 g/hl. SVARBU: Labai svarbu atsižvelgti į alaus skonio matricos sudėtį. Salyklo, mielių ir alkoholio kiekio santykiai įtakos dozei. Dėl to svarbu nustatyti optimalias alaus dozes. Pavyzdžiui, alui, kuriame yra didelis alkoholio kiekis, gali prireikti ir iki 60 g/hL.

Kiti dažniausiai užduodami klausimai.